Заниманието с превантивно - информационен център - Пловдив

      Днес в нашия Център имахме едно страхотно и много полезно занимание с нашите скъпи приятели от  Превантивно-информационен център – Пловдив!
      Заедно говорихме за това как да живеем здравословно, как да пазим тялото и ума си, и защо е важно да казваме „не“ на алкохола, цигарите, наркотиците и всички опасни вещества.
      Обсъдихме и кои храни и напитки ни помагат да бъдем силни, енергични и усмихнати всеки ден!
      Нашите гости ни напомниха и нещо много важно – да не разговаряме с непознати и да не взимаме неща от тях, както и на кого можем да се доверим при инцидент – полицай, пожарникар или телефон 112.
      Денят беше изпълнен с усмивки, любопитство и доброта.
      Научихме, че да бъдеш отговорен, здрав и добър приятел е най-хубавият избор, който можем да направим! 
      Благодарим на нашите приятели от Превантивно-информационен център – Пловдив за прекрасната среща и за грижата им към нашите ученици!

Новини

Покажи всички новини